мультирок ролл

Multirock roll – утеплювач високої якості за прийнятною ціною

Компанія РОКВУЛ постійно працює над покращанням своєї продукції, і весь час розширює асортимент, для того, щоб ми могли вибрати для себе оптимальний варіант утеплення. У 2019 році на ринку України була представлена новинка Multirock roll – новий утеплювач змінив попередню модель Domrock.

Multirock roll – недорогий утеплювач з базальтової вати щільністю 23 кг/м2, що поставляється в рулонах шириною в 1 метр. Спеціальна упаковка дозволяє зберігати рулони в стиснутому стані, що значно полегшує транспортування.

Сфери застосування Multirock roll:

  • Утеплення підлоги по грунту на лагах.
  • Утеплення перекриттів на дерев’яних балках над підвалом.
  • Утеплення з/б перекриття над підвалом, підлога на лагах.
  • Утеплення скатної покрівлі.

утеплення перекриття на балках

У таких конструкціях не передбачається навантаження на утеплювач, тому плити не будуть злежуватись під своєю вагою, зберігаючи геометрію і початкові теплоізоляційні властивості.

екологічний продуктЯк і вся продукція компанії ROCKWOOL – базальтова вата Мультірок ролл виготовляється з природного каменю і є екологічно чистим продуктом. На відміну від інших видів утеплювача, матеріал абсолютно безпечний для людини, під час експлуатації не виділяється шкідливий газ, а волокна не вивітрюються.

Термін служби

У лабораторних умовах утеплювач піддається штучному старінню, а потім заново перевіряються його властивості. Таким чином ми отримуємо реальний термін ефективної експлуатації більше 50 років, що вигідно виділяє продукт серед інших видів утеплювачів.

Пожежна безпека

Всі продукти ROCKWOOL з природного каменю і відносяться до групи горючості НГ (не горить і не підтримує вогонь). Це особливо важливо при утепленні скатної покрівлі, адже дах вважається одним з найбільш уразливих ділянок під час пожежі.

Шумоізоляція

Кам’яна вата має волокнисту природу, тому є ефективною звукоізоляцією. Це особливо важливо при утепленні покрівлі з металочерепицею, всі звуки будуть поглинатися і в будинку буде тихо і затишно.

Теплоізоляція

Декларована теплопровідність Multirock roll 0,044 Вт/(м·К) – це вважається хорошим показником для базальтової вати невеликої щільності. Утеплювач для даху товщиною в 150 або 200 мм буде відмінно справлятися з поставленим завданням. Такого шару теплоізоляції буде досить для будь-якої покрівлі або підлоги в наших широтах.

Утеплення даху базальтовою ватою

Ціна утеплювача

Безперечним аргументом є ціна. Якщо порівняти з якісним пінопластом, стіродуром або скловатою, то отримаємо різницю в межах 10%, а в деяких випадках Роквул буде дешевше.

Плюси утеплювача Multirock roll:

  • екологічний і негорючий матеріал,
  • ефективний термін експлуатації більше 50 років,
  • шумоізоляція,
  • конкурентна ціна.

З мінусів даної моделі можна відзначити теплопровідність, Multirock roll поступається аналогам і іншим типам утеплювачів, але всі інші характеристики «переважують» цей недолік. Мультірок ролл – на сьогодні кращий бюджетний утеплювач для теплоізоляції підлоги і скатних покрівель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *