superrock

Superrock – кращий утеплювач для даху

Горище є одним з основних місць, через які з дому виходить найбільше тепла. Щоб звести до мінімуму втрати тепла, найкраще підходити до ізоляції горища з відповідальністю. ROCKWOOL пропонує оптимальне комплексне рішення, перевірене часом і численними лабораторними випробуваннями. Ізоляція з виробів з кам’яної вати Rockwool – плит SUPERROCK – гарантує теплової комфорт горища протягом всього року і значну економію на рахунках за опалення.

Утеплювач для даху SUPERROCK – це плити з базальтової вати щільністю 38 кг/м3. Завдяки оптимальній щільності і сполучним компонентам, плити не деформуються з часом під своєю вагою.

Низький коефіцієнт теплопровідності дозволяє мінімізувати втрати тепла на горищі, що є однією з основних втрат тепла в будинках зі скатної дахом. Не варто забувати і про літо, коли приміщення нагрівається до не комфортної температури, і ми включаємо кондиціонери. Утеплювач перешкоджає нагріву, і тим самим дозволяє підтримувати прийнятний мікроклімат в приміщенні.

ROCKWOOL SUPERROCK

Чим відрізняється Superrock від інших утеплювачів?

Superrock дає дуже хороші ефекти теплової та акустичної ізоляції, а також теплоємності перегородки. Завдяки своїй високій щільності, цей продукт поглинає шум зовні, а також зберігає стабільність розмірів. Крім того, він має найвищий клас вогнестійкості А1. Це забезпечує підвищення рівня пасивного протипожежного захисту конструкції даху. Кам’яна вата також володіє паропроникними властивостями, які допомагають підтримувати приємний і здоровий мікроклімат в приміщенні і запобігають накопиченню вологи. Рекомендована товщина ізоляції – SUPERROCK 15 см.

Технічна інформація Superrock:
Коефіцієнт теплопровідності в умовах експлуатації: λБ = 0,0381 Вт/м·К
Довжина: 1000 мм,
Ширина: 610 мм,
Товщина: від 50 до 200 мм.

Застосування – утеплення і звукоізоляція Superrock:
– дах і горище,
– дерев’яні підлоги на балках,
– підвісні стелі, наприклад, над неопалюваними приміщеннями,
– тришарові стіни, стіни з фасадами із МДФ (наприклад – лист, сайдинг, дошки), стіни із каркасною структурою і навісні стіни,
– перегородки.

утеплитель superrock

Вибір енергоефективного мансардного утеплення є одним з найбільш важливих рішень, оскільки експлуатація будинку триватиме довгі роки. У енергоефективної ізоляції завжди використовується два шари. Перший шар утеплення мансарди розміщується між дерев’яними елементами конструкції покрівлі. Ширина утеплювача як правило на 1-2 см ширше, ніж відстань між кроквами. Такий допуск і еластичність кам’яної вати дозволяють використовувати сили тертя і самостійно підтримувати горищну ізоляцію між ними.

Другий шар теплоізоляції горища розміщують між нижньою частиною крокв і облицюванням горища. Найпоширеніший спосіб – це набити бруски потрібної висоти під кутом 90 градусів до крокв, і між ними укласти другий шар. Таке рішення допомагає перекрити невеликі містки холоду в місці зіткнення плит і дерева. Також набиті бруси допомагають якісно закріпити утеплювач і покласти паробар’єр.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *