Утеплители роквул

Утеплювачі Роквул

У цій статті ми поговоримо про продукцію компанії ROCKWOOL, розглянемо найпоширеніші матеріали, що застосовуються в приватному будівництві, а також підкреслимо всі плюси і мінуси даного виду утеплювача.

Історія  ROCKWOOL

Компанія була заснована в Данії в 1909 році власником цегельного заводу Вальдемаром Келером і конструктором Хенриком Йоханом Хенріксеном. Спочатку вони займалися видобутком гравію, вугілля і виробництвом черепиці.

У 1937 році, Фінн Хенріксен був з робочим візитом в Сполучених Штатах, де і придбав ліцензію на виробництво кам’яної вати. В цьому році почалося виробництво утеплювача під легендарним брендом Роквул, а в 1939 році компанія повністю сконцентрувала всю виробничу потужність саме на цей продукт. У 1952 році при виготовленні кам’яної вати почали використовувати гідрофобізуюче просочення, яке мінімізувало вплив вологи на утеплювач. Ця добавка дозволила значно збільшити термін служби утеплювача (понад 50 років), а що важливіше – теплоізоляційні властивості з часом майже не змінювалися. Сьогодні концерн може похвалитися не тільки якістю і прийнятною ціною, але і безліччю розробок для застосування в різних конструкціях.

завод rockwool в Германии 1954 год

Завод ROCKWOOL в Германії 1954 рік

Постійні випробування і прагнення робити кращий в світі утеплювач дали свої плоди – ROCKWOOL заслужено вважається лідером з виробництва базальтової вати і поставляє свій продукт в США, Європу, Азію, а також в країни колишнього Радянського Союзу.
У приватному житловому будівництві найпоширенішими продуктами є утеплювачі для фасаду та скатної покрівлі, про них ми і поговоримо.

утеплители для фасадаУтеплювач для фасаду

Якщо Ви вирішили купити утеплювач ROCKWOOL для фасаду, рекомендуємо ознайомитися з основними характеристиками і з рекомендаціями щодо застосування.
Штукатурний фасад, облицювання декоративним каменем або клінкерною плиткою – для даного напрямку представлені 3 продукта:

  • FRONTROCK 35 –  бюджетний варіант утеплювача в плитах розміром 1000*600 мм з теплопровідністю λБ = 0,0373 Вт/м·K. Ідеально підходить для штукатурного фасаду при утепленні приватних будинків і малоповерхових будівель.
  • FRONTROCK S – утеплювач щільністю 110 кг/м3 і стандартними розмірами 1000*600 мм має теплопровідність λБ=0,037 (Вт/м·K), ідеально підходить для теплоізоляції з декоративним каменем або клінкерною плиткою.
  • FRONTROCK MAX E – плити розміром 1000*600 мм мають у своїй будові два шари з різною щільністю. Нижній – менш щільний 80 кг/м3, а верхній 150 кг/м3. Коефіцієнт теплопровідності λБ = 0,0377 Вт/м·K. Таке рішення дозволяє здешевити собівартість матеріалу і полегшити процес монтажу. Менш щільний шар з легкістю адаптується до нерівностей стіни щільно прилягаючи до неї. Зовнішній шар витримує навантаження при облицюванні клінкерною плиткою або декоративним каменем.

Утеплювач для даху

Утеплитель для крышиЦіна на утеплювач ROCKWOOL для даху залежить від щільності матеріалу. Лінійка представлена кількома продуктами:

  • MULTIROCK ROLL – рулонна теплоізоляція щільністю 23 кг/м3, бюджетне рішення з коефіцієнтом теплопровідності в умовах експлуатації λБ = 0,044 Вт/м·K.
  • ROCKMIN – утеплювач в плитах розміром 1000*600 мм щільністю 26 (кг/м3) и λБ = 0,0395 Вт/м·K.
  • SUPERROCK – плити розміром 1000*610 мм щільністю 38 (кг/м3) и λБ = 0,0381 Вт/м·K.

Як ми бачимо з заявлених характеристик – теплоізоляційні властивості безпосередньо не залежать від щільності. Матеріал екологічний, не злежується згодом і відповідає класу пожежної безпеки НГ, тому вибір залежить лише від Вашого бюджету.
Важливо: перед купівлею варто розрахувати товщину утеплювача і упевнитися в тому, що кроквяна система дозволяє безпроблемний монтаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *