Доставка

Самовивіз

В наявності на складі за адресою вул. Волинська 40, в Києві, ми підтримуємо великий асортимент базальтової вати Роквул. Тому при необхідності ви завжди можете забрати утеплювач зі складу самовивозом

Доставка утеплювача по Києву і області

Доставка по Києву і області здійснюється на транспортних засобах компанії. Просимо повідомляти про необхідність замовлення доставки за день до запланованої дати. Вартість і терміни доставки обговорюються з менеджером під час формування замовлення.

Стандартний час доставки: Пн-Пт: 9: 00-18: 00

Якщо вам необхідно оформити доставку в нестандартний час (у вихідні дні, і в будні після 18:00), будь-ласка повідомите про це менеджера, і ми визначено час, що буде вам підходити

Увага! Стандартні умови доставки передбачають доставку матеріалів під під’їзд, або до воріт об’єкта. В тому разі, якщо Вам необхідні послуги вантажника, прохання вказати це в формі оформлення замовлення. Послуги вантажника надаються за додаткову плату, вартість обмовляється індивідуально.

Доставка по Україні

Доставка товару по України виконується за допомогою вантажних перевізників. Вартість залежить від обсягу замовлення.

Також ми співпрацюємо з усіма відомими поштовими та вантажними службами: Нова Пошта, мiст Експрес та інші.

Продукція під замовлення

Позиції утеплювача, що не підтримуються на складі, можливо замовити безпосередньо з заводу Роквул в Польщі. У такому випадку термін поставки складе 1-3 тижні.

Увага! При замовленні повного автомобіля, об’ємом 120 м3 доставка в будь-яке місто – БЕЗКОШТОВНО. (Норми кількості на кожен товар відрізняються, уточнюйте у менеджера.)