СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ 2023-2025

pdf-icon

СЕРТИФІКАТ ГІГІЄНИ 2021-2026

pdf-icon

СЕРТИФІКАТ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ 2022-2025

pdf-icon

Вся продукція Rockwool підлягає обов’язковому стратифікуванню, і тому на неї є відповідні протоколи, що підтверджують відповідність гігієнічним та пожежним вимогам. Ці документи є підставою для використання утеплювача в житлових приміщеннях, навіть в якості внутрішньої ізоляції, а певні продукти як матеріал для вогнезахисту.

Обираючи кам’яну вату Роквул можна бути на абсолютно впевненим, що заявлені технічні характеристики будуть повністю відповідати реальним. Вогнезахисні матеріали будуть забезпечувати повну безпеку, адже перед введенням в продаж в обов’язковому порядку проходять випробування. Отримані сертифікати підтверджені європейськими та українськими інстанціями.

Сертифікат відповідності утеплювача Rockwool гарантує, що продукція відповідає ДСТУ Б В.2.7-167: 2008

Відповідність мінераловатного утеплювача цьому ДСТУ є головним аргументом того, що заявлені виробником характеристики будуть збігатися з дійсними. ДСТУ регламентує загальні технічні умови виробів з базальтових порід.  До основних характеристик відносяться коефіцієнт теплопровідності, щільність, міцність на відрив і термін служби. Останній може досягати 100 років, що більше ніж показники вітчизняних аналогів.

Пожежний сертифікат Rockwool поширюється на товари для вогнезахисту залізобетонних перекриттів і повітропроводів

Проведення спеціалізованих випробувань дало підставу Pro Rox WM950 отримати свідоцтво на використання його для вогнезахисту повітроводів, адже він витримує температуру у 640 градусів. А Fasrock LL для вогнезахисту залізобетонних перекриттів EI60 при товщині 30 мм, і EI180 при 70 мм.

Сертифікат Гігієни мінвати Роквул гарантує безпеку кам’яної вати для утеплення будинків

Цей документ є свідчення того, що мінеральну вату Роквул можна використовувати при утепленні житлових будинків, та приміщень з підвищеними вимогами, і вона не несе небезпеки для здоров’я людини та навколишнього середовища. При чому, її дозволено використовувати як зовні, так і всередині приміщень.