утепление пола на лагах
Автор Administrator

Як утеплити дерев`яну підлогу своїми руками

Утеплення дерев’яної підлоги – одне з найпростіших завдань, але й для нього існує маса методик та професійних думок. Пропонуємо розібратися в них всього за одну статтю, завдяки покроковій інструкції та простим рекомендаціям.

Основні правила утеплення дерев`яної підлоги

Перш ніж приступити …

как выбрать утеплитель советы от профессионалов
Автор Administrator

5 головних помилок при виборі утеплювача

У сьогоднішній статті поговоримо про те, як вибрати утеплювач і не зробити 5 головних помилок на думку професіоналів. Просте та коротке пояснення стане відмінним путівником для тих, хто вперше задумався про теплоізоляцію.

Помилка №1: не відштовхуватися від зони утеплення

Перше, …

межкомнатная перегородка своими руками
Автор Administrator

Як змонтувати каркасну перегородку своїми руками

При будь-якому переплануванні першим виникає питання «як зробити міжкімнатну перегородку?», на яке важко знайти вичерпну відповідь без зайвої технічної інформації. Сьогодні ми розберемо найбільш універсальний, гіпсокартоннний підвид і навчимося монтувати міжкімнатні перегородки своїми руками.

Як влаштована перегородка з гіпсокартону?структура перегородки

Вимоги 

утепление дома изнутри
Автор Administrator

Технологія утеплення внутрішніх стін

У деяких випадках утеплити будинок зовні – трудомістка або нереалізована завдання, через що домовласники вдаються до утеплення стін зсередини. Така процедура складніша і вимагає певної підготовки – про це та інші нюанси внутрішнього утеплення розповість сьогоднішня стаття.

З чого почати?

расчет точки росы
Автор Administrator

Утеплення стін зсередини: як розрахувати точку роси

Утеплення внутрішніх стін – тонка робота, що вимагає суворого дотримання технологій. В іншому випадку вони можуть почати накопичувати вологу та обростати грибком. Сьогодні ми обговоримо, як уникнути головних ризиків і від чого напряму залежить ефективність такої теплоізоляції.

Чи можна утеплити

плотность базальтовой ваты
Автор Administrator

Як обрати щільність утеплювача?

Будь-утеплювач прослужить довго та ефективно за умови правильно підібраної щільності. І якщо у пінопласту діапазон щільності в середньому 15-50 кг/м³, то у базальтової вати може сягати 220 кг/м³, що зумовлює широкий асортимент. Сьогоднішня стаття допоможе швидко зорієнтуватися в характеристиках, щоб …

толщина утеплителя расчет
Автор Administrator

Як розрахувати товщину утеплювача?

Розрахувати товщину утеплювача перед покупкою краще самостійно або за допомогою професійного менеджера, тому що онлайн калькулятори рідко включають в себе всі популярні види ізоляції. Сьогоднішня стаття допоможе розрахувати шар утеплювача швидко та просто.

Українські стандарти теплоізоляції

Кожна стіна будинку (або …

выбрать изоляцию под теплый пол
Автор Administrator

Вибираємо утеплювач під теплу підлогу

Тепла підлога – це запорука затишку та комфорту в квартирі, але за умови, що «пиріг» облаштований правильно, а кожен шар грамотно підібраний. Один з вирішальних чинників в системі теплих підлог – це теплоізоляція перекриття, про неї й поговоримо сьогодні.

Вдало …

эко утеплитель
Автор Administrator

Добірка еко утеплювачів

З роками вимоги до будівельних матеріалів зростають, вони стають все більш інноваційними та практичними. Це стосується і теплоізоляції, тому при покупці все частіше виникає питання – “який утеплювач безпечний для здоров’я?”. На це та інші супутні питання відповість наша сьогоднішня …

утеплитель для крыши
Автор Administrator

Чим краще утеплити дах?

Покрівля – одна з основних частин будинку, тому вкрай важливо купити утеплювач для даху одного разу і не повертатися до будівництва довгі роки. Стаття побудована на аналізі актуальних матеріалів допоможе швидко та ефективно вибрати теплоізоляцію для покрівельного пирога.

На що