rockroll недорогой утеплитель

Rockroll – недорогий утеплювач для даху

Rockroll – легкий рулонний утеплювач з базальтової вати від компанії ROCKWOOL. Продукт ідеально підходить для утеплення горища і вентильованих дахів, стель з дерев’яними балками, підвісних стель, дерев’яних перекриттів і підлог на лагах.

Основна перевага лінійки Rockroll – це прийнятна ціна, при збереженні низької теплопровідності і всіх супутніх переваг базальтової вати:

  • номінальна щільність – 22 кг/м3,
  • коефіцієнт теплопровідності декларований λД = 0,044 Вт/(м·К),
  • група горючості – НГ,
  • паропроникність,
  • звукоізоляційні властивості,
  • екологічність,
  • термін ефективної експлуатації – понад 50 років.

rockroll недорогий утеплювач для даху

Термін служби

Про термін експлуатації варто зазначити кілька моментів. Устаткування сучасних лабораторій дозволяє піддавати практично будь-який матеріал старінню, тому цифра 50 взята не просто так. На відміну від теплоізоляційних матеріалів інших видів, утеплювач Рокролл буде зберігати тепло понад півстоліття, це доведено численними випробуваннями і підтверджено відповідними сертифікатами.

Звукоізоляція

Завдяки здатності матеріалу поглинати звуки, конструкція не буде пропускати сторонній шум. Це особливо важливо при утепленні даху, де використовується покрівельний матеріал з металу (металочерепиця, профнастил, фальцева покрівля).

Паропроникність і температурне розширення

Утеплювач для даху будинку повинен витримувати температурні перепади. Влітку підпокрівельний простір може нагріватися до 60-80 °C вдень і охолоджуватися до 15-20 °C вночі. Базальтовій ваті такого роду перепади не страшні, матеріал не розширюється і не стискається, щільно прилягаючи до елементів кроквяної системи.

Як би ми не захищали покрівлю від пари, яка в процесі життєдіяльності піднімається до даху, невелика частина вологи все одно потрапляє в покрівельний пиріг. Висока паропроникність мінеральної вати дозволяє безперешкодно виводити вологу через гідробар’єр, тим самим залишаючи кроквяну систему сухою. Можливість появи грибка або шкідливих мікроорганізмів зводиться до нуля.

rockroll негорючий утеплювач

Пожежна безпека і екологічність

Утеплювач Rockroll не горить і не виділяє шкідливі речовини при пожежі, тому його відносять до групи негорючих матеріалів.

Вся продукція Rockwool отримала сертифікати гігієни в Україні, що означає, її безпечно застосовувати для утеплення всередині приміщень, в тому числі спалень і дитячих кімнат.

rockroll утеплення мансарди

Мабуть, один з головних критеріїв вибору – це ціна. Оптимізація виробництва дозволила вивести лінійку утеплювача Rockroll в ціновий сегмент з дешевшими продуктами, такими як скловата або пінопласт. Раніше, для зменшення бюджету багато хто навіть не розглядали базальтову вату, оскільки її ціна могла мати відчутні відмінності, а сьогодні, якщо порахувати всі витрати, то різниця буде в межах 5-15%. Якщо порівняти всі плюси і мінуси різних утеплювачів, то однозначно виграє базальтова вата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *