утепление фасада рынка столичного

Нам довіряють!

«Ітера Трейд» поставляє утеплювач Rockwool для фасаду ринку «Столичний»

Київський ринок «Столичний» – улюблене місце для покупки продуктів харчування жителів столиці став ще кращим і комфортнішим, а все завдяки грамотному підходу до облаштування фасаду та утеплення.

Для утеплення фасаду використовувалася базальтова вата Rockwool WENTIROCK MAX  в товщині 100 мм, поставки якої здійснювалися нашою компанією «Ітера Трейд». Це високоякісний матеріал, який не тільки дозволяє зберігати комфортну температуру в приміщенні весь рік, але і допомагає підтримувати сприятливий мікроклімат в приміщенні протягом року. Для базальтового утеплювача характерна хороша паропроникність, біостійкість, а також вогнестійкість.

Слід сказати, що Вентирок Макс є на 20% більш енергоефективним ніж аналогічний утеплювач вітчизняного виробництва. Завдяки цьому взимку Вам буде комфортно знаходиться в приміщенні ринку «Столичний», а влітку ви будете впевнені в тому, що всі продукти зберігають свіжість і якість, так як знаходяться в прохолоді. Також варто відзначити, що базальтова вата є екологічно чистим матеріалом і не виділяє шкідливих речовин, а також підвищує безпеку, що дуже важливо для приміщення, в якому знаходяться продовольчі товари.

«Ітера Трейд» є офіційним дилером теплоізоляції Rockwool. Ми підходимо індивідуально до кожного клієнта і проекту, співпрацюємо з багатьма відомими забудовниками  і приватними клієнтами.

Телефонуйте 067) 578-12-22, (066) 578-12-22 і наші фахівці допоможуть підібрати якісний утеплювач.

вентирок макс на рынке столичныйутепление фасада рынка столичного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *