Безкоштовна консультація і розрахунок утеплювача ROCKWOOL

Увага! Правильно обрати та розрахувати теплоізоляцію дуже важливо, адже це є запорукою теплого та затишного будинку на довгі роки. Помилки при підрахунку чи вибір неправильного утеплювача можуть повести за собою негативні наслідки та непередбачені витрати.

Как выбрать утеплительЯк підібрати утеплювач?

Ми пропонуємо професійну допомогу кожному нашому клієнту, і підберемо для вас оптимальний вибір. Ми завжди докладемо всі зусилля щоб покупка у нас була максимально простою і комфортною для наших клієнтів.

Наші менеджери нададуть кваліфіковану консультацію і дадуть відповідь на всі питання. Таким чином ми допоможемо підібрати утеплювач Роквул конкретно під ваші потреби. При розрахунках враховуватись всі нюанси та тонкощі для того аби матеріал відповідав всім вимогам.

Дуже важливо, щоб утеплювач був якісним і надійним, це стосується і супутніх матеріалів: штукатурні суміші, клей, сітка. Всю супутню оригінальну продукцію Ви можете також придбати у нас.

Расчет толщины утеплителяРозрахунок товщини утеплювача.

Якщо ви вже самі визначились чим хочете утеплювати свій будинок, наші фахівці допоможуть вам з розрахунком. Ми не користуємось шаблонами, а підходимо індивідуально до кожного замовника. Наприклад при розрахунку товщини утеплювача для стін ми беремо до уваги товщину та матеріал стін, розташування будинку та багато інших факторів.

В тому разі, якщо до вашого проекту вже закладена певна теплоізоляція, ми можемо перевірити розрахунки, надати рекомендації, або допомогти при переузгоджені проекту з метою здешевлення та оптимізації. Як аргумент ми використовуємо виключно розрахунки надані компанією Роквул, та діючі нормативні документи України.

Асортимент базальтової вати Роквул складається з кількох десятків спеціалізованих продуктів, які призначенні для використання в для різних елементів будівель та різних інженерних конструкції. Завдяки цьому є можливість вибрати товар, що буде точно відповідати вашим вимогам

Кам’яна вата Rockwool – це найкращий теплоізоляційний матеріал на сьогодні. Якщо ви ще не можете вирішити, що краще для утеплення мінеральна вата або пінопласт, дзвоніть нам, і ми детально пояснимо різницю, та вкажемо на всі переваги та недоліки. Ми не будемо намагатися переконати Вас порожніми словами, а будемо використовувати в доказах лише документи надані ROCKWOOL, що отримані на основі праведних випробувань. Ми детально розкажемо принцип дії теплоізоляція, завдяки чому вона тримає тепло і на які характеристики необхідно звертати увагу. Звичайно, ми спробуємо переконати вас, що Роквул дійсно найкраща теплоізоляція, проте і представимо всі факти, для того аби ви могли прийняти рішення самостійно!

Какой утеплитель лучшеЯкий утеплювач краще?

Якщо ви не можете визначитися: що буде краще використовувати для стін з газобетону, піноблоків, цегли або інших матеріалів, ми допоможемо підібрати Вам оптимальний варіант. Прорахунок товщини і типу мінеральної вати проводиться індивідуально для кожного клієнта.

Якщо ви вже знаєте чим будете утеплювати стіни свого дома, наші фахівці розрахують для вас товщину та кількість матеріалу. При підрахунку враховуються всі нюанси, для того аби матеріал повністю відповідав потребам. А великий асортимент продукції компанії Роквул дозволяє це зробити.

Розповсюджена ситуація, коли в проекті будинку закладено певний матеріал, і вам рекомендують купити саме його. Ми можемо перевірити дані розрахунки, і запропонувати варіант здешевлення та покращення конструкцій. Дане рішення ми підтверджуємо виключно фактами та нормативними документами, а також діючими стандартами. Наші менеджери підберуть для вас утеплювач Роквул, що буде мати кращі теплотехнічні характеристики, і при цьому буде давати можливість зменшити витрати на будівництво або на обігрів зимою. Також ми пропонуємо допомогу в процесі переузгодження проекту.

 

Ми прагнемо щоб покупка у нас стала максимально простою для вас, тому пропонуємо взяти всі розрахунки і проблеми на себе. Замовити безкоштовну консультацію і розрахунок утеплювача ви можете, залишивши свій номер в формі вище, або зв’язавшись з нами за телефонами.