Rockfall
Опубліковано Анна

Нова позиція на сайті – система ухилів ROCKFALL

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що асортимент продукції ROCKWOOL поповнився плитами ROCKFALL. Цей продукт призначений для плоских покрівель, щоб забезпечити відтік води шляхом створення ухилу. Це дозволяє значно збільшити термін служби вашої покрівлі.

Для отримання більш детальної інформації можна зв’язатися з …

frontrock 35 - новинка на рынке Украины
Опубліковано Administrator

Новинка на ринку України від компанії ROCKWOOL – FRONTROCK 35

Раді представити Вам FRONTROCK 35 – утеплювач для фасаду з базальтової вати. Виробник вирішив зробити окремий продукт для приватного житлового будівництва, який за своїми теплоенергетичним властивостями не поступається аналогам.

FRONTROCK 35 ідеально підходить для утеплення стін котеджів і приватних малоповерхових …

программа iq energy
Опубліковано Administrator

Програма IQ energy.

Програма IQ energy – це програма сприяння удосконаленням в області енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів енергоефективності. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР). Ознайомитися з більш ніж 300 товарами, представленими в каталозі енергоефективного устаткування …

Новый специализированный сайт Galeco
Опубліковано Administrator

Шановні клієнти!

З радістю повідомляємо Вам, що ми розробили новий, спеціалізований сайт продукції Galeco! Зручний фільтр, повна деталізація всієї системи, технічні характеристики вузлів, варіанти кольорів в кожній серії і багато корисної інформації, яка допоможе Вам визначитися з вибором.

Запрошуємо Вас ознайомитися за …

Опубліковано Administrator

Співробітники компанії Ітера Трейд на семінарі Klimas Wkret Met

Wkret Met – відомий польський виробник фасадних комплектуючих, а саме дюбелів для закріплення утеплювача. Багаторічний досвід в даній галузі, постійне вдосконалення технологій і використання високоякісних матеріалів дозволило їм надійно зайняти лідерські позиції.

На семінарі слухачів ознайомили з особливостями і перевагами …

Руукки 20 лет
Опубліковано Administrator

Компанія Рууккі 20 років в Україні!

Фінський концерн Ruukki святкує своє 20-річчя в Україні. За цей час компанія стала лідером з виробництва покрівельних покриттів, зарекомендувавши себе як надійного виробника якісної продукції. Їх покрівельні матеріали відомі не тільки за рахунок неперевершеної якості, а й завдяки прекрасному зовнішньому …

склад водостоков галеко
Опубліковано Administrator

Зустріч кращих дилерів Galeco в Польщі

У листопаді «Ітера Трейд» відвідала зустріч кращих дилерів Galeco України, яка проводилася в Польщі. Ключовими моментами стала екскурсія на завод і звичайно презентація лінійки товарів виробника.

Інноваційні технології, величезний склад водостоків, професійні робітники і новітнє обладнання, все це про завод …

Опубліковано Administrator

Компанія Ітера Трейд – переможець конкурсу «Фасад року»!

Квапимося повідомити Вас, що компанія Ітера Трейд стала переможцем номінації «Приватний будинок» в конкурсі «Фасад року» від Baumit!  Ми дякуємо всім, хто брав участь в голосуванні і підтримав наші об’єкти. Фаворитом став затишний будинок, оточений живописним лісом, за нього одноголосно …

утепление фасада рынка столичного
Опубліковано Administrator

Нам довіряють!

«Ітера Трейд» поставляє утеплювач Rockwool для фасаду ринку «Столичний»

Київський ринок «Столичний» – улюблене місце для покупки продуктів харчування жителів столиці став ще кращим і комфортнішим, а все завдяки грамотному підходу до облаштування фасаду та утеплення.

Для утеплення фасаду використовувалася

пенопласт полимер-славутич
Опубліковано Administrator

Увага! У нас стартує продаж нового матеріалу – пінопласту!

Шановні клієнти, хочемо звернути вашу увагу на те, що у нас з’явився новий матеріал – пінопласт виробництва «Полімер-Славутич». В наявності на складі знаходиться дві позиції – Пінопласт-25т і ПСБ-С-25, інші доступні під замовлення ( з терміном поставки до 10 днів.).…